TÜRKÇE ENGLISH
Pioneer and Exemplary Foundation
Search:
MERT TEKNİK İKİTELLİ ŞUBESİ AÇILDI
MERT TEKNİK TRAKYA'DA ARTIK ÇOK DAHA ETKİN
 
 
MERT TEKNİK A.Ş 2013 yılının Ekim ayında İkitelli’de uzun zamandır beklenen mağazasını faaliyete geçirdi.
 
Genel merkezini geçtiğimiz yıl Yukarı Dudullu’da inşa edilen yeni binasına taşıyan MERT TEKNİK İstanbul ve çevresindeki sanayi bölgelerinde daha verimli hizmet sunabilmek amacıyla ikinci mağazasını İkitelli’de açtı. Sadece İkitelli ve çevresine değil, tüm Trakya Bölgesi'ne hizmet verecek nitelikte bir üs olarak düşünülen yeni mağaza, aynı zamanda önemli bir stok merkezi olarak planlandı. Teknik satış ve mühendislik kapasitesi ile Hidrolik ve Pnömatik sektörünün ihtiyaçlarını tek başına karşılayabilecek kalitede bir oluşumu hedef alan yeni İkitelli mağazası, açıldığı günden itibaren gerek mevcut MERT TEKNİK müşterileri, gerekse diğer firmalar tarafından hızla benimsendi.
 
Karaköy ve Perpa gibi, artık şehrin içinde kalmış ve ulaşım açısından problemli hale gelmiş bölgeler yerine İkitelli ve Yukarı Dudullu gibi şehrin sınırlarındaki iki önemli noktada kolay ulaşılabilir bir konumda yer alan MERT TEKNİK,  bu sayede müşterilerine ciddi bir hizmet avantajı da sağlıyor.
 
Perpa'daki mağaza ve stok merkezini kapatan firma, buradan vermekte olduğu hizmetleri İkitelli ve Yukarı Dudullu'dan sunmaya devam ediyor. Yaklaşık 40 yıl genel merkez olarak faaliyet göstermiş olan Karaköy – Tersane Caddesi'ndeki binasından ise halen satış ve teknik destek hizmetleri vermeyi sürdürüyor.  
Tüm hakları saklıdır. www.mert.com