TÜRKÇE   ENGLISH        
Öncü ve Örnek Kuruluş
Ara:
İTO'DAN MERT TEKNİK A.Ş'YE BAŞARI ÖDÜLÜ

28/05/2009

İstanbul Ticaret Odası, 2008 yılında da yüksek vergi sağlayan MERT TEKNİK A.Ş’yi  başarı ödülüyle onurlandırdı. MERT TEKNİK yönetimi istihdam, kaliteli ürün ve teknik hizmet sunmasının yanında, ticari başarısının bir nevi yansıması olan vergi miktarındaki artıştan da gurur duymaktadır.

İTO Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Dr. Murat Yalçıntaş’ın mektubu: 

 

 

 

 

''Sayın Arman MİNASYAN

Mert Teknik Fabrika Malz. Tic. Ve San. A.Ş.

Türkiye’nin “muasır medeniyetler” seviyesine ulaşmak için başlattığı yürüyüşte en büyük pay kuşkusuz, işadamı, girişimci ve sanayicilerimize aittir. Çünkü işadamlarımız ortaya koydukları üretimle bir yandan ekonomimizin gelişimine hizmet ederlerken, diğer yandan ödedikleri vergilerle ülkemizin kalkınmasında da anahtar rol oynamaktadırlar.

Vergileriniz, bu ülke halkının daha çok hizmetle tanışmasında altyapı hizmetlerinin yaygın bir şekilde gerçekleşmesinde, Türkiye’nin çağdaş bir ülke olması yolunda itici bir güçtür.

Bu nedenle, iş dünyasının ödediği verginin her sene artması, 300 bin aktif üyeli İstanbul Ticaret Odası için bir iftihar kaynağıdır.

Bu ülkeye yapılan her yatırımda, sizin ödediğiniz vergiden de bir pay bulunmaktadır.  

Sizin gibi yüksek seviyede vergi ödeyen firmalarımız, yaşadıkları bütün sıkıntılara rağmen, daha çok iş, daha çok aş üreterek, bu ülke insanının refah ve mutluluğa ulaşmasına katkıda bulunmaktadır.  

İTO Başkanı olarak, 2007 yılında, firmanızın ortaya koyduğu vergi performansı sebebiyle sizi kutluyorum. Türkiye’nin tüm vergi gelirlerinin yüzde 44’ünü üreten İstabullu işadamlarından biri olarak, başarılarınızın devamını diliyorum.  

Bu başarınızdan dolayı size ekteki başarı ödülünü takdim etmekten büyük onur duyuyorum.''

 

 

 

 

 

 

 

 

Tüm hakları saklıdır. www.mert.com